NSTC 1 2022, Nijmegen

Dames 1

# Naam Vereniging Sprong Brug Balk Vloer Totaal #
1 Larissa Vermeul KUNST 0.00 12.75 1 4.60 12.50 1 3.50 8.75 9 5.00 12.45 1 46.45 Goud 1
2 Eline Groen STUGG 0.00 12.20 5 3.40 8.70 6 3.20 10.70 3 4.00 12.20 3 43.80 Zilver 2
3 Milou Hermans KUNST 0.00 12.65 2 2.50 8.20 7 3.10 9.85 8 4.40 11.70 5 42.40 Brons 3
4 Carolina Ameling KUNST 0.00 12.10 6 2.10 5.40 * 8 3.70 11.05 2 4.00 11.35 6 39.90 4
5 Meike Hofmans KUNST 0.00 12.45 4 4.20 11.40 1 4.50 11.00 7 34.85 5
6 Tessa van de Kerkhof KUNST 3.40 10.40 2 3.30 10.65 5 4.40 12.45 1 33.50 6
7 Carmen van Dijk STUGG 0.00 12.60 3 3.70 10.00 3 4.30 9.95 7 32.55 7
8 Nynke Bijlsma KUNST 0.00 11.85 7 2.00 9.00 5 3.40 10.40 6 31.25 8
9 Nienke Posthumus STUGG 3.00 9.40 4 3.70 10.70 3 4.00 10.10 * 9 30.20 9
10 Nienke Langenhuizen KUNST 2.30 8.40 10 4.70 12.05 4 20.45 10
11 Luz van Schijndel Hemerik U-turn 2.20 8.25 11 3.10 10.45 8 18.70 11

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Dames 2

# Naam Vereniging Sprong Brug Balk Vloer Totaal #
1 Jessica Richard STUGG 0.00 12.55 2 2.40 10.10 5 3.90 11.25 3 4.60 11.75 5 45.65 Goud 1
2 Lotte de Groot U-turn 0.00 12.50 3 2.90 10.50 2 2.70 10.75 6 3.80 11.35 10 45.10 Zilver 2
3 Susan Withaar KUNST 0.00 12.00 18 2.90 10.70 1 4.00 10.45 7 4.20 11.70 6 44.85 Brons 3
4 Isabelle de Kort KUNST 0.00 12.80 1 2.90 10.40 3 3.10 9.75 14 4.00 11.50 9 44.45 4
5 Lieke Hondelink D.S.T. Pegasus 0.00 12.50 3 2.90 10.40 3 2.80 9.90 12 4.40 11.60 7 44.40 5
6 Sophie Verschoor STUGG 0.00 12.15 14 2.40 9.80 6 3.50 10.40 8 4.30 11.90 1 44.25 6
7 Tatum van Gils Euroturn 0.00 12.30 11 2.40 8.40 16 3.40 11.30 2 3.60 11.80 2 43.80 7
8 Marleen Ulrich D.S.T. Pegasus 0.00 12.40 6 1.80 9.50 10 3.80 10.35 11 3.70 11.25 12 43.50 8
9 Mirthe de Graaf STUGG 0.00 12.00 18 2.40 9.40 12 2.80 10.40 8 3.70 11.30 11 43.10 9
10 Laure Vissers Twist 0.00 12.40 6 1.20 7.90 19 3.70 11.75 1 4.00 11.00 13 43.05 10
11 Mara Grams KUNST 0.00 11.35 21 1.30 8.40 16 3.00 11.20 4 4.20 11.80 2 42.75 11
12 Maureen van den Akker Twist 0.00 12.35 9 2.40 9.60 9 3.20 9.70 16 4.40 10.90 14 42.55 12
13 Fleur van Haveren STUGG 0.00 12.40 6 2.40 9.70 8 2.80 8.75 22 4.30 11.60 7 42.45 13
14 Vera Biesterbosch U-turn 0.00 11.30 23 1.90 9.80 6 2.30 9.35 20 3.80 11.80 2 42.25 14
15 Sièna van Schaick KUNST 0.00 12.15 14 2.40 9.50 10 3.20 9.85 13 3.50 9.25 22 40.75 15
16 Lisa van Lissum KUNST 0.00 12.35 9 2.30 8.70 15 2.50 8.95 21 3.50 10.25 16 40.25 16
17 Myrte ter Doest KUNST 0.00 12.15 14 2.40 8.90 13 1.50 8.30 24 3.60 10.80 15 40.15 17
18 Renee Reedijk Euroturn 0.00 11.65 20 2.20 8.80 14 2.70 8.45 23 3.70 10.25 16 39.15 18
19 Eloïse Rakotomalala Linea Recta 0.00 11.35 21 1.90 7.70 20 2.90 9.45 18 3.80 10.25 16 38.75 19
20 Milou Marks D.S.T. Pegasus 0.00 12.05 17 1.00 3.80 * 21 3.10 9.55 17 3.60 9.90 19 35.30 20
21 Lieke Boersema Euroturn 0.00 12.30 11 3.40 9.75 14 3.60 9.55 20 31.60 21
22 Larissa Kuipers STUGG 0.00 12.45 5 1.80 8.10 18 3.10 10.85 5 31.40 22
23 Karlijn van den Berg Euroturn 0.00 12.25 13 2.80 9.45 18 4.00 9.55 20 31.25 23
24 Tess Kerkdijk KUNST 3.00 10.40 8 10.40 24
25 Nouri Boumans KUNST 2.90 8.25 25 8.25 25

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Dames 3

# Naam Vereniging Sprong Brug Balk Vloer Totaal #
1 Tewanka van Gils TSTV Saltare 0.00 11.03 14 2.70 11.05 3 3.40 11.95 1 4.00 11.35 3 45.38 Goud 1
2 Rosanne Ruissaard Twist 0.00 11.68 5 2.80 9.50 21 3.30 11.20 7 3.50 11.15 5 43.53 Zilver 2
3 Nina Bloemhoff Euroturn 0.00 11.13 11 2.70 10.50 5 3.10 10.75 13 3.50 10.90 13 43.28 Brons 3
4 Kiara Tromp STAH 0.00 10.63 24 2.70 10.35 6 3.20 11.50 3 3.40 10.75 19 43.23 4
5 Danique Salomé KUNST 0.00 11.75 4 2.10 10.00 13 2.80 10.15 24 3.30 11.10 6 43.00 5
6 Miriam Zegelaar KUNST 0.00 10.98 16 1.70 9.90 16 2.90 11.35 5 3.70 10.75 19 42.98 6
7 Tamara Robijn KUNST 0.00 12.25 1 2.20 10.10 9 3.10 10.00 29 2.80 10.30 27 42.65 7
8 Cheyenne Berkenfeld Euroturn 0.00 10.63 24 2.70 10.05 10 3.20 11.45 4 3.70 10.40 25 42.53 8
9 Jaana Kaismo STAH 0.00 10.63 24 2.70 10.00 13 2.90 10.65 14 3.60 11.05 8 42.33 9
10 Suzanne de Jong STAH 0.00 10.73 21 2.70 10.05 10 3.00 10.65 14 3.20 10.85 17 42.28 10
11 Sarah Schmidt STAH 0.00 10.68 22 2.70 9.50 21 3.00 10.65 14 3.40 11.40 2 42.23 11
12 Lotte Berns Euroturn 0.00 11.23 9 2.90 9.70 17 2.90 10.20 23 3.80 10.95 10 42.08 12
13 Janne van Oosterhout TSTV Saltare 0.00 11.63 6 2.20 9.25 24 2.80 10.05 27 3.40 11.00 9 41.93 13
14 Dewy Robers STUGG 0.00 10.80 20 2.20 9.05 30 2.80 11.10 8 2.60 10.20 29 41.15 14
15 Katja Steenhuis U-turn 0.00 10.53 28 2.20 9.95 15 3.00 10.65 14 2.70 9.85 31 40.98 15
16 Mila Dekker STAH 0.00 10.55 27 2.10 9.55 18 3.20 11.05 9 3.60 9.75 34 40.90 16
16 Femke Wanten KUNST 0.00 10.35 32 2.70 10.80 4 1.80 9.25 38 3.80 10.50 23 40.90 16
18 Sofie Lazeroms U-turn 0.00 10.45 30 2.70 10.05 10 2.30 8.65 43 3.40 11.50 1 40.65 18
19 Marina Hommersom KUNST 0.00 10.30 33 2.70 9.10 27 3.45 10.40 20 3.00 10.80 18 40.60 19
20 Judith van de Kerkhof Twist 0.00 11.08 13 2.70 10.25 8 2.90 9.45 37 3.40 9.70 35 40.48 20
21 Marieke Kropman STUGG 0.00 11.13 11 1.70 9.25 24 2.20 9.00 42 3.20 10.90 13 40.28 21
22 Eline Peeter Linea Recta 0.00 10.65 23 2.20 8.65 33 2.90 9.95 31 3.10 10.95 10 40.20 22
23 Linda Schepens U-turn 0.00 10.48 29 2.70 9.10 27 3.60 9.70 35 3.00 10.45 24 39.73 23
24 Marlou Rave Linea Recta 0.00 11.28 8 1.70 8.15 37 2.70 10.30 21 3.30 9.80 33 39.53 24
25 Giulia Montagna D.S.T. Pegasus 0.00 9.50 41 2.20 8.50 35 2.90 10.85 12 3.20 10.60 21 39.45 25
26 Loes Biesterbosch U-turn 0.00 9.70 38 1.60 7.85 40 3.00 10.60 18 3.10 10.95 10 39.10 26
27 Lotte Nijman KUNST 0.00 11.95 3 2.20 10.35 6 2.10 7.30 45 2.70 9.45 37 39.05 27
28 Erin van Amersfoort KUNST 0.00 10.90 18 1.70 8.05 38 2.90 9.05 40 3.10 10.60 21 38.60 28
29 Daphne Dijkhuis STUGG 0.00 10.15 37 1.70 8.05 38 2.70 10.00 29 3.20 10.35 26 38.55 29
30 Rolinda Westhuis Linea Recta 0.00 10.23 35 1.70 9.10 27 2.30 9.15 39 2.40 9.85 31 38.33 30
31 Lyan Tempelman KUNST 0.00 10.40 31 2.70 9.55 18 2.80 10.05 27 1.50 8.00 40 38.00 31
32 Friederike Schmitz KUNST 0.00 12.05 2 2.60 11.35 2 3.20 10.45 19 33.85 32
33 Maartje Saagers U-turn 0.00 9.63 40 0.90 2.85 * 43 2.90 9.50 36 3.10 10.90 13 32.88 33
34 Merel Sweers KUNST 0.00 10.98 16 3.00 9.95 31 3.80 11.35 3 32.28 34
35 Tara Aluy KUNST 0.00 11.00 15 3.00 10.90 11 3.40 10.15 * 30 32.05 35
36 Kiki Peulen MSTV Saturnus 0.00 10.83 19 2.80 9.75 34 3.90 11.10 6 31.68 36
37 Nina Baumgartner Linea Recta 1.60 8.85 32 2.90 11.55 2 3.10 10.90 13 31.30 37
38 Sabine van Engbrink STUGG 0.00 9.65 39 3.10 10.95 10 3.10 10.25 28 30.85 38
39 Quinty Pijl KUNST 0.00 11.20 10 2.10 9.35 23 2.80 9.80 33 30.35 39
40 Gina van der Meijden Linea Recta 2.80 8.65 33 2.80 10.25 22 3.20 9.30 39 28.20 40
41 Fiona Wormeester Linea Recta 0.00 10.30 33 2.20 7.80 41 2.80 9.45 * 37 27.55 41
42 Mette Laros Linea Recta 0.00 9.43 42 2.20 8.90 31 2.40 7.40 44 25.73 42
43 Carola Weijers Euroturn 0.00 11.63 6 3.10 9.55 18 21.18 43
44 Natascha Sikkema STUGG 2.70 9.15 26 2.90 10.15 24 19.30 44
45 Sigrid Bolder WSTV Split 1.70 7.60 42 3.20 11.25 6 18.85 45
46 Hanna Korte U-turn 2.90 8.30 36 1.90 10.10 26 18.40 46
47 Sophie van den Eijnden KUNST 2.70 11.75 1 11.75 47
48 Emma Wonnink Twist 0.00 10.18 36 10.18 48
49 Elise Labohm KUNST 3.20 9.70 35 9.70 49
50 Isara Thapa STUGG 2.70 9.05 40 9.05 50

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Dames 4

# Naam Vereniging Sprong Brug Balk Vloer Totaal #
1 Senna van Geloven TSTV Saltare 0.00 12.15 3 2.70 11.30 1 2.80 9.80 12 3.20 11.30 5 44.55 Goud 1
2 Sie Leoj Lee D.S.T. Pegasus 0.00 11.70 8 2.30 9.90 9 2.80 10.10 9 3.60 11.10 8 42.80 Zilver 2
3 Imke Haasen Twist 0.00 11.90 5 2.20 9.35 12 2.70 10.95 2 2.70 10.55 14 42.75 Brons 3
4 Lilian Jeulink KUNST 0.00 12.25 1 2.10 9.80 10 2.80 8.80 19 3.50 11.55 3 42.40 4
5 Cindy de Weert KUNST 0.00 11.80 7 2.10 9.95 7 2.90 9.30 16 3.50 11.25 7 42.30 5
6 Lune Robers Linea Recta 0.00 11.25 15 1.60 7.85 21 2.80 11.35 1 3.70 11.65 1 42.10 6
7 Kim van der Burgh STUGG 0.00 11.35 11 2.30 10.10 5 2.80 9.55 14 3.30 11.05 9 42.05 7
8 Chris Close U-turn 0.00 10.85 17 1.60 9.20 15 2.80 10.45 5 3.20 11.35 4 41.85 8
8 Zita van Poelwijk STUGG 0.00 11.30 13 2.20 9.30 13 3.10 10.40 6 3.60 10.85 12 41.85 8
10 Annika Segers WSTV Split 0.00 11.65 9 1.20 9.00 18 2.90 9.80 12 3.20 11.30 5 41.75 10
11 Michelle Veldhuis KUNST 0.00 11.85 6 2.20 9.40 11 2.70 10.00 10 3.00 10.25 15 41.50 11
12 Mianne Bertisen KUNST 0.00 11.95 4 2.10 10.10 5 2.90 8.50 22 2.90 10.85 12 41.40 12
13 Marleen Pool MSTV Saturnus 0.00 10.55 18 2.20 9.05 16 2.30 10.50 4 3.50 11.00 11 41.10 13
14 Marije Borst D.S.T. Pegasus 0.00 11.30 13 2.10 10.45 2 1.80 8.95 18 3.30 10.20 16 40.90 14
15 Eva Haarbosch U-turn 0.00 10.40 20 1.70 8.35 19 2.80 9.10 17 3.40 11.05 9 38.90 15
15 Tosca Fabriek D.S.T. Pegasus 0.00 12.25 1 2.20 7.15 22 3.00 9.85 11 2.30 9.65 19 38.90 15
17 Nathalie Jans KUNST 0.00 11.00 16 2.10 8.15 20 1.30 8.80 19 2.40 9.85 18 37.80 17
18 Vivian Michielsen WSTV Split 0.00 10.25 21 1.70 9.30 13 1.60 9.35 15 1.70 5.65 * 20 34.55 18
19 Patricia van Iersel TSTV Saltare 0.00 11.60 10 2.20 10.45 2 2.40 10.75 3 32.80 19
20 Saliha Zbir STUGG 0.00 11.35 11 2.20 9.95 7 2.90 10.40 6 31.70 20
21 Sara Loomans Linea Recta 0.00 10.20 22 2.20 8.55 21 3.10 11.60 2 30.35 21
22 Sophie Buurman Linea Recta 0.00 10.50 19 2.10 9.05 16 2.70 10.15 8 29.70 22
23 Marlies de Groot KUNST 2.10 10.45 2 10.45 23
24 Lora Georgieva Euroturn 3.00 10.05 17 10.05 24
25 Britt te Winkel KUNST 2.30 7.75 23 7.75 25
26 Inge van Geffen U-turn 1.50 5.15 * 21 5.15 26

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Dames 5

# Naam Vereniging Sprong Brug Balk Vloer Totaal #
1 Marieke Leijten KUNST 0.00 9.90 2 2.70 10.40 4 2.80 10.75 4 2.80 11.25 5 42.30 Goud 1
2 Sanne Hoogeveen U-turn 0.00 9.23 10 2.80 11.15 1 2.60 10.60 6 2.80 10.95 9 41.93 Zilver 2
3 Annabel Wessel STAH 0.00 11.05 1 2.20 10.55 3 2.10 8.50 19 2.80 11.20 6 41.30 Brons 3
4 Noortje Molenaar D.S.T. Pegasus 0.00 9.10 12 2.70 10.15 6 2.70 10.40 7 2.90 11.50 2 41.15 4
5 Maike Harmsen KUNST 0.00 9.48 4 2.30 10.30 5 2.70 10.35 8 2.20 10.50 15 40.63 5
6 Inge Wenneker STAH 0.00 9.25 8 2.80 11.05 2 2.70 10.35 8 2.30 9.80 21 40.45 6
7 Karin Backer D.S.T. Pegasus 0.00 9.20 11 2.30 8.95 12 2.10 10.10 11 2.80 11.60 1 39.85 7
8 Kathlina Görisch STAH 0.00 9.60 3 2.90 8.60 15 2.70 10.65 5 2.20 10.80 10 39.65 8
9 Annelot Bakker KUNST 0.00 9.40 6 1.60 7.80 20 2.70 11.05 3 2.90 10.80 10 39.05 9
10 Michelle Geertse D.S.T. Pegasus 0.00 9.00 14 2.30 9.80 8 2.10 9.40 13 2.80 10.65 12 38.85 10
11 Annika Gaiser WSTV Split 0.00 8.75 16 2.30 8.35 17 2.60 11.25 2 2.20 10.40 17 38.75 11
12 Femke Goorts MSTV Saturnus 0.00 9.35 7 1.80 9.20 11 2.70 9.40 13 3.00 10.55 13 38.50 12
13 Josien Rompelberg WSTV Split 0.00 8.38 17 2.30 8.90 14 2.00 9.20 15 2.10 10.30 18 36.78 13
14 Joyce van der Donk KUNST 0.00 8.10 20 2.20 8.30 18 2.80 8.65 18 2.70 11.35 3 36.40 14
15 Lisa van Dolder STUGG 0.00 9.45 5 1.80 6.55 * 23 2.10 7.05 23 2.40 9.65 22 32.70 15
16 Bente Kamminga U-turn 0.00 9.00 14 2.20 8.95 12 2.70 11.50 1 29.45 16
17 Coos Boersema STUGG 0.00 9.08 13 2.20 8.50 16 2.70 11.00 7 28.58 17
18 Mia Palomino MSTV Saturnus 2.10 9.40 * 10 2.10 7.95 20 2.50 10.45 16 27.80 18
19 Esther de Haan Twist 1.60 7.00 * 22 2.20 8.85 17 2.20 11.00 7 26.85 19
20 Amber Strijdonk TSTV Saltare 0.00 8.30 19 1.60 7.40 22 2.50 10.10 19 25.80 20
21 Liora Moffie Twist 1.60 4.65 * 25 2.00 7.80 21 2.70 8.95 23 21.40 21
22 Agnes de Haan D.S.T. Pegasus 2.20 10.05 12 2.80 9.90 20 19.95 22
23 Lotte Sollman KUNST 2.00 9.90 7 2.20 9.10 16 19.00 23
24 Eva Reijnierse KUNST 0.00 9.25 8 2.30 9.70 9 18.95 24
25 Rebecca Buitenhuis D.S.T. Pegasus 0.00 8.35 18 2.80 10.20 10 18.55 25
26 Nadia van Mierlo D.S.T. Pegasus 2.30 6.20 24 2.80 11.30 4 17.50 26
27 Amy van der Steenhoven D.S.T. Pegasus 2.20 8.25 19 2.10 8.20 24 16.45 27
28 Clara Musäus U-turn 2.30 10.55 13 10.55 28
29 Brugués Grau Vorster MSTV Saturnus 2.10 7.05 * 21 1.40 3.30 * 24 10.35 29

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Dames 6

# Naam Vereniging Sprong Brug Balk Vloer Totaal #
1 Marina Boon KUNST 0.00 10.70 1 3.10 10.20 3 3.10 11.95 1 3.30 12.15 2 45.00 Goud 1
2 Anneruth van Oostveen D.S.T. Pegasus 0.00 10.10 4 3.10 10.60 1 2.60 10.50 6 3.40 12.30 1 43.50 Zilver 2
3 Tamara van der Voort WSTV Split 0.00 10.30 2 2.80 9.50 7 3.10 11.25 2 3.30 11.05 8 42.10 Brons 3
4 Kim van der Aa Euroturn 0.00 9.50 5 3.00 9.90 4 3.10 10.95 3 3.30 11.55 7 41.90 4
5 Edine Remmers KUNST 0.00 8.75 8 3.10 10.25 2 3.20 10.80 5 3.30 11.95 3 41.75 5
6 Crista Kampert STUGG 0.00 8.15 11 3.20 9.80 5 1.60 9.20 10 3.20 11.60 5 38.75 6
7 Mara Vlemmix WSTV Split 0.00 8.40 10 2.70 7.80 9 2.90 10.90 4 2.60 10.45 9 37.55 7
8 Lonneke Peters U-turn 0.00 10.15 3 3.10 10.10 7 3.30 11.85 4 32.10 8
9 Anna van Asselt KUNST 0.00 8.45 9 2.30 9.65 9 3.30 11.60 5 29.70 9
10 Mette Kerkdijk KUNST 0.00 9.15 6 2.80 9.70 8 18.85 10
11 Roann Kersbergen D.S.T. Pegasus 0.00 8.90 7 3.10 9.75 6 18.65 11
12 Samantha Belderbos STAH 3.10 8.80 8 3.00 8.75 11 17.55 12
13 Paula Ozolina TSTV Saltare 3.30 8.65 12 8.65 13

Heren 1

# Naam Vereniging Vloer Voltige Ringen Sprong Brug Rek Totaal #
1 Jorn Boerrigter STUGG 4.30 11.80 * 1 3.40 12.40 1 3.50 11.90 2 0.00 12.15 1 3.10 12.40 1 3.10 10.95 2 71.60 Goud 1
2 Mark Kroes KUNST 3.30 11.60 2 3.20 12.00 2 2.90 11.25 3 0.00 11.30 2 2.30 10.50 4 2.80 11.00 1 67.65 Zilver 2
3 Koen van den Ende D.S.T. Pegasus 3.20 11.60 2 3.40 9.40 4 3.00 11.20 4 0.00 10.95 3 2.70 11.40 2 2.30 10.80 3 65.35 Brons 3
4 Michel Vos KUNST 3.00 11.80 3 3.50 11.95 1 3.00 10.50 4 34.25 4
5 Bram Snelten D.S.T. Pegasus 1.70 6.10 * 5 2.80 11.00 5 1.80 6.70 * 5 2.10 5.00 * 6 28.80 5
6 Jelle Westerman Euroturn 3.40 10.75 6 2.50 10.90 3 2.30 6.90 * 5 28.55 6
7 Siem Beurskens U-turn 3.70 11.50 4 0.00 10.50 4 22.00 7

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Heren 2

# Naam Vereniging Vloer Voltige Ringen Sprong Brug Rek Totaal #
1 Hidde de Boer STUGG 2.90 11.90 1 1.50 6.40 * 4 2.50 10.70 3 0.00 11.20 1 2.10 11.20 3 1.30 9.80 2 61.20 Goud 1
2 Tymen van der Leede Twist 4.00 11.00 * 3 2.90 10.70 1 3.00 11.00 2 3.00 12.10 1 2.90 11.30 1 56.10 Zilver 2
3 Jip Riijksen Twist 2.10 10.30 2 2.40 10.70 3 0.00 9.95 6 1.80 9.80 4 1.20 7.65 5 48.40 Brons 3
4 Stijn van Balen STUGG 3.00 10.90 4 2.30 11.10 1 0.00 10.30 5 1.60 9.60 5 0.50 4.55 * 6 46.45 4
5 Enrico Lammertink STAH 3.20 9.30 * 6 2.00 6.50 * 3 2.10 10.60 5 0.00 10.85 3 2.40 7.40 * 6 44.65 5
6 Michel Ram U-turn 1.90 5.40 * 5 0.00 11.20 1 2.60 11.60 2 1.20 9.10 3 37.30 6
7 Stephan Possen MSTV Saturnus 2.90 9.80 5 2.20 10.60 5 0.00 9.85 7 1.60 5.50 * 7 35.75 7
8 Terence de Meza MSTV Saturnus 2.90 11.40 2 0.00 10.60 4 1.80 8.20 4 30.20 8

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Heren 3

# Naam Vereniging Vloer Voltige Ringen Sprong Brug Rek Totaal #
1 Aaron Pot STUGG 2.80 11.30 5 2.20 11.20 1 2.20 10.95 3 0.00 10.45 7 2.30 11.50 1 1.90 10.55 1 65.95 Goud 1
2 Samuel Kalkman Linea Recta 2.80 11.50 3 2.30 11.00 2 2.40 11.15 1 0.00 10.65 4 2.40 11.50 1 1.90 10.10 6 65.90 Zilver 2
3 Thijs Kroes D.S.T. Pegasus 2.80 10.40 11 2.20 11.00 2 2.10 11.10 2 0.00 10.75 2 2.50 11.00 4 2.00 10.50 2 64.75 Brons 3
4 Hette Auke Kaastra STUGG 2.90 11.40 4 2.30 10.90 4 2.20 10.70 5 0.00 10.35 9 2.40 10.50 9 2.00 10.45 3 64.30 4
5 Sietse Vos STAH 2.80 11.20 7 1.60 10.60 5 1.90 10.90 4 0.00 10.50 6 2.40 10.90 5 2.00 10.00 7 64.10 5
6 Marc Blom STAH 3.20 12.10 1 2.20 10.10 9 2.10 10.25 9 0.00 10.70 3 2.30 10.60 7 2.20 9.70 8 63.45 6
7 Niels van der Knaap MSTV Saturnus 2.10 11.00 8 1.90 9.10 11 1.90 10.65 6 0.00 10.25 11 2.10 10.60 7 1.90 9.60 9 61.20 7
8 Thomas van den Berg Linea Recta 2.70 10.80 10 1.40 10.60 5 2.00 9.60 * 13 0.00 9.55 13 2.30 10.10 12 1.90 9.50 10 60.15 8
9 Jordi Wagner D.S.T. Pegasus 2.80 11.30 5 2.20 9.80 10 2.00 9.25 14 0.00 11.20 1 2.10 7.30 13 1.90 9.50 10 58.35 9
10 Vincent Hoffman U-turn 2.30 10.40 8 2.20 10.50 7 0.00 10.35 9 2.40 10.50 9 2.00 10.25 4 52.00 10
11 Yoran van Wijk D.S.T. Pegasus 2.90 11.80 2 2.10 10.10 11 0.00 10.45 7 2.50 10.80 6 43.15 11
12 Stefan van Galen Twist 3.00 10.30 8 0.00 10.55 5 2.50 11.10 3 2.10 10.20 5 42.15 12
13 Fanis Papageorgiou Linea Recta 1.50 6.80 * 13 0.30 3.60 * 12 2.10 10.25 9 0.00 9.30 15 1.30 3.00 * 14 0.80 8.10 12 41.05 13
14 Riemer Durk Krol Linea Recta 2.70 10.20 12 2.30 10.50 7 1.90 9.80 12 0.00 10.15 12 40.65 14
15 Teije Blinde Euroturn 0.00 9.45 14 2.00 10.30 * 11 19.75 15
16 Michiel van den Akker Euroturn 2.70 10.90 9 10.90 16

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Heren 4

# Naam Vereniging Vloer Voltige Ringen Sprong Brug Rek Totaal #
1 Martijn de Boer STUGG 2.70 11.20 5 1.70 10.30 2 2.00 10.40 5 0.00 10.75 3 2.30 10.80 6 1.30 10.00 2 63.45 Goud 1
2 Sam Niemeijer STUGG 2.00 10.80 7 1.90 9.80 3 2.00 9.90 8 0.00 10.50 9 2.30 11.40 2 1.40 9.50 3 61.90 Zilver 2
3 Mart van Wijhe STUGG 2.00 10.70 10 1.60 9.20 * 6 1.70 9.60 12 0.00 10.45 10 2.30 11.50 1 1.20 9.20 4 60.65 Brons 3
4 Koen Stapel D.S.T. Pegasus 2.50 10.80 7 1.80 9.20 6 1.80 9.80 10 0.00 10.75 3 2.30 10.50 9 1.80 8.10 9 59.15 4
5 Jefry el Bhwash D.S.T. Pegasus 2.50 10.60 13 1.30 9.10 8 2.00 9.60 12 0.00 10.20 13 2.30 9.30 16 1.70 7.80 11 56.60 5
6 Pim van de Sande KUNST 1.60 7.80 * 2 1.80 9.70 11 0.00 11.10 1 1.90 9.40 15 0.80 6.90 * 12 55.00 6
7 Jelle Klont STUGG 2.60 11.30 3 1.70 10.60 1 1.70 9.50 16 0.00 3.30 17 2.00 10.60 8 1.80 8.90 5 54.20 7
8 Lennart Geertjes KUNST 1.60 7.60 * 3 1.80 9.90 8 0.00 10.10 14 1.90 10.50 9 0.70 4.20 * 14 53.10 8
9 Sanne van Deelen D.S.T. Pegasus 2.50 11.50 1 1.80 9.80 3 1.70 9.30 17 0.00 10.75 3 1.70 10.50 1 51.85 9
10 Lászlo Roovers Twist 2.50 11.10 6 1.90 9.80 3 2.10 9.60 12 0.00 10.80 2 2.20 10.40 12 51.70 10
11 Timon Veurink Linea Recta 1.90 10.70 10 1.70 9.10 8 1.40 10.80 1 2.00 11.20 3 1.30 8.30 * 7 50.10 11
12 Marius Schaap Euroturn 2.10 8.30 18 2.00 10.60 3 0.00 10.25 12 2.40 10.00 13 1.80 8.50 6 47.65 12
13 Victor Klomp Twist 1.20 6.20 * 10 2.00 10.80 1 0.00 10.75 3 1.70 10.50 9 0.90 7.90 10 46.15 13
14 Jasper Smit STUGG 2.50 11.30 3 0.00 10.60 8 2.30 11.10 4 1.20 8.30 7 41.30 14
15 João Baère Campos Neves Guedes D.S.T. Pegasus 1.90 8.90 17 1.70 9.60 12 0.00 9.95 16 2.30 11.10 4 39.55 15
16 Douglas Dorothal U-turn 1.70 10.20 1 0.00 10.10 14 31.80 16
17 Raoul Beernaert U-turn 1.80 10.10 7 0.00 10.45 10 1.90 9.00 17 29.55 17
18 Dyon de Jong Euroturn 1.40 10.40 14 1.00 5.90 * 18 0.00 10.75 3 27.05 18
19 Daniël Groothuysen U-turn 2.50 10.70 10 1.90 9.90 14 20.60 19
20 Frank Groot U-turn 1.80 10.60 3 1.20 6.50 13 17.10 20
21 Timon van Lanen Twist 1.80 9.40 16 0.00 2.75 18 12.15 21
22 Henry Verhoeff D.S.T. Pegasus 2.30 10.70 7 10.70 22
23 Robin Gaanderse U-turn 1.80 10.40 5 10.40 23

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing.

Heren 5

# Naam Vereniging Vloer Voltige Ringen Sprong Brug Rek Totaal #
1 Ruben Schutte WSTV Split 2.50 10.70 2 1.90 10.60 1 1.80 9.80 6 0.00 10.30 2 2.30 11.10 2 1.80 7.90 6 60.40 Goud 1
2 Joos van Hulten WSTV Split 2.50 9.60 7 1.20 10.00 4 1.80 10.00 3 0.00 9.20 13 2.30 11.30 1 1.20 8.40 5 58.50 Zilver 2
3 Theo Syriopoulos Linea Recta 0.90 9.50 9 1.60 9.40 * 7 1.70 9.50 8 0.00 9.45 11 1.50 9.90 7 1.60 8.60 * 4 56.35 Brons 3
4 Pim van Leeuwen Twist 1.50 9.50 9 1.80 10.20 3 1.80 9.40 10 0.00 10.05 7 1.80 9.90 7 1.80 6.90 10 55.95 4
5 Ivan Pedro WSTV Split 1.40 9.50 9 1.10 8.60 * 8 1.40 9.40 10 0.00 9.20 13 1.80 8.90 12 1.30 7.70 * 7 53.30 5
6 Nathan de Bruin STAH 1.40 10.50 4 1.70 10.40 2 0.00 9.65 9 2.30 10.70 4 1.30 9.30 * 3 50.55 6
7 David Castelán Castillo Linea Recta 1.00 9.30 12 1.70 9.90 4 0.00 9.80 8 1.80 10.40 6 1.70 9.40 2 48.80 7
8 Ruben Afman D.S.T. Pegasus 1.90 9.60 7 1.70 9.80 5 1.80 9.30 12 0.00 10.30 2 1.80 9.10 11 48.10 8
9 Jort Flapper Linea Recta 1.90 9.90 5 1.70 10.40 2 0.00 8.00 13 0.00 10.10 6 1.20 6.30 * 11 44.70 9
10 Koen Kuijpers D.S.T. Pegasus 2.50 10.70 2 1.70 9.70 6 0.00 10.25 4 1.80 9.30 10 39.95 10
11 Joan Antoni Riera Escandell D.S.T. Pegasus 1.80 10.60 1 2.30 11.10 2 1.80 10.70 1 32.40 11
12 Robert Melika D.S.T. Pegasus 2.50 9.70 6 1.80 9.50 8 1.80 9.50 9 28.70 12
13 Nick Noordam Twist 0.00 10.20 5 2.30 10.50 5 1.80 7.70 7 28.40 13
14 Joep Saris KUNST 1.80 9.60 7 0.00 9.50 10 1.80 8.80 13 27.90 14
15 Yshaan Artist TSTV Saltare 2.00 11.00 1 0.00 9.30 12 1.10 7.10 * 9 27.40 15
16 Vittorio Bonanno D.S.T. Pegasus 1.90 3.50 13 1.80 9.90 4 0.00 10.40 1 23.80 16

*) Op dit resultaat is een penalty van toepassing. Geen veteranen in Dames Geen veteranen in Heren